СМАРАГД

Розплідник декоративних рослин

Андромеда P 14 D 15-25 Аndromeda polifolia Compacta

Наявність:
В наявності
Ціна:
60,00 грн./шт
  
Минимальная сумма заказа - 200грн
Андромеда P 14 D 15-25 Аndromeda polifolia Compacta

Назва: Андромеда
Контейнео: P 14
Висота: D 15-25
Назва на латині: Аndromeda polifolia Compacta

Компанія "Смарагд НВ" заснована у 2005 році як спільне українсько-польське приватне підприємство
Початковою сферою діяльності був оптово-роздрібний продаж декоративних рослин, дерев та кущів. Але, з часом, постало питання про розширення діяльності, внаслідок чого у 2008 році, було закладено розплідник загальною площею 50 гектарів, де ростуть понад 100 сортів різних рослин відкритого ґрунту.
На сьогоднішній день основним напрямком нашої діяльності є виробництво та вирощування вересових рослин (верес, ерика, рододендрони, японські азалії, дабеція тощо).
Наше підприємство тісно співпрацює з найкращими європейськими розсадниками (Польща, Німеччина, Голландія), використовує та впроваджує передові технології у вирощуванні рослинами, внаслідок чого ми можемо гарантувати високу якість посадкового матеріалу.

 • Дата публікації: 09.11.2022

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Безналичный расчёт
 • Наличный расчёт
 • Наложенный платеж
 • Предоплата